Út. Dub 16, 2024

Tomáš Bureš

2 min čteni

Brankářský post je velmi specifický a proto i samotná příprava brankáře na utkání či vlastní výkonnostní růst je odlišná od hráčů v poli. A tyto poznatky, zkušenosti, rady, ukázky tréninku nebo vlastní přípravu Vám předvede a předá jen zkušený trenér s vlastní brankářskou minulostí. A jelikož ve většině klubů, hlavně na nižší výkonnostní úrovni takový odborník chybí, je brankářská škola skvělou příležitostí, jak k těmto poznatkům přijít a vyzkoušet si speciální brank. trénink, který je v téhle době nezbytný pro vlastni výkonnostní růst. Proto se VŘELE, všem mladým brankářům doporučuje brankářská škola!

Nejlepší a nejhorší protihráč ve Vaší budoucí hráčské kariéře a růstu-je Vaše vlastní hlava. Poslouchat rady trenérů, pečlivě se připravovat, trénovat s chutí a nasazením. Samozřejmě s velkým soustředěním a koncentrací, hlavně u specializovaného brankářského tréninku. A následné rady a poznatky tam získané se pokoušet přenášet do tréninku s týmem a sám pracovat na věcech, které přejdou , až k samotné dokonalosti či automatismu.

Pan Horáček je zkušený trenér s profesionální licencí a hlavně slušnou brankářskou minulostí, kterou úspěšně zúročuje v práci s brankáři. Samotná trenérská minulost je ještě zářivější než hráčská, o čemž svědčí řada let poctivé trenéřiny při prvoligových týmech, kde spolupracoval s řadou výborných ligových brankářů a spousta z nich byla pod jeho vedením ve skvělé kondici a výkonnosti, což mohu z vlastní zkušenosti potvrdit. Proto rád doporučím Brankářskou školu pana Horáčka!

My jsme se s panem Horáčkem poznali při spolupráci v ligovém týmu Zbrojovky Brno. Poznal jsem ho jako přímého a férového člověka, fotbalového nadšence a odborníka. Spolupráce s ním mě obohatila jak profesně-tak lidsky. Získal jsem s ním celou řadu nových poznatků a také mě obohatil v správném přístupu při specifické práci s brankáři ,kterou mohu využít i v budoucnu. Spolupráci s ním mohu jen doporučit!

Více příspěvků

2 min čteni
2 min čteni
1 min čteni
Duben 2024
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
BRANKÁŘSKO-fotbalový kemp 2024 10-ROČNÍK